+48 737 88 43 77 info@pvcomplex.pl
logo-care

PV CARE

Chmurowy system zarządzania instalacjami PV

Kompleksowy monitoring

System PV CARE to rozwiązanie chmurowe stanowiące naturalne rozszerzenie sterownika PV SUPERNODE. Intuicyjny interfejs idzie w parze z szeroką gamą funkcjonalności, dzięki czemu monitorowanie Twoich instalacje staje się niezwykle proste.

Dostępność

System jest dostępny 24 godziny na dobę. W przypadku instalacji, gdzie nie ma możliwości wpięcia do lokalnej sieci WiFi/LAN, dołączamy modem GSM, który zapewnia stałą łączność sterownika z chmurą.

Dane w czasie rzeczywistym

System PV CARE oferuje wizualizacje pracy instalacji oraz podległych jej komponentów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze pozostajesz na bieżąco.

Kompatybilność

Monitoruj jednocześnie zarówno pracę falowników, jak i odczyty ze sterowników polowych takich jak e2tango czy stacji pogodowych.

Bilans energetyczny

Obserwuj, jak w czasie rzeczywistym zmienia się bilans energetyczny instalacji. Bieżący pomiar poboru z sieci zestawiony z produkcją falowników da Ci lepszy pogląd na to, czy obecna wielkość instalacji wystarcza na pokrycie zapotrzebowania obiektu.

Parametry pracy MPPT

Dzięki monitoringowi napięć i prądów na poszczególnych łańcuchach, łatwo wykryjesz te, które pracują nieprawidłowo.

Zbiorczy wykres pomoże Ci graficznie zwizualizować, które MPPT wymagają Twojej uwagi.

app-mockup-3

Jeden monitoring dla całej instalacji

System monitoringu PV CARE skutecznie zastępuje rozwiązania producenckie, a także łączy odczyty z poszczególnych komponentów instalacji w jedną aplikację. Podgląd sterownika polowego, stacji pogodowej czy analizatora energii jest możliwy, dzięki szerokiemu spektrum możliwości integracyjnych sterownika PV SUPERNODE

Zamów sterownik wraz z monitoringiem już dziś…

…i ciesz się wygodą zarządzania wszystkimi Twoimi instalacjami w jednym miejscu